Voer het aantal in en klik op
Label
Extra sterke transparante UNI-XL viltglijder met dikke viltlaag (wolvilt) voor buisframe stoelen. De UNI-XL viltglijder wordt geklemd rondom het buisframe en wordt op zijn plek gehouden door een borgpin van 5,6 mm (gaatje in de buis benodigd). Voordeel van deze glijder is dat hij niet met een popnagel of schroefje bevestigd wordt. Monteren en vervangen is daarom heel eenvoudig. Geschikt voor intensief gebruik.
Omdat wolvilt een natuurproduct is kan de kleur van het vilt onderling verschillen. Het kan daarom wat lichter of donkerder van kleur zijn.
Geschikt op:
Door het grote glijvlak is deze viltglijder zeer geschikt voor intensief gebruik en hogere belasting op vlakke ondergronden zoals hout, plavuizen, linoleum etc.
Niet geschikt op:
Op vloeren met een matte afwerking, op vloeren die met een PU-beschermlaag zijn afgewerkt (zoals PVC, Vinyl en Gietvloeren) en op keramische vloeren is dit product niet geschikt. Neem in dat geval contact met ons op voor een geschikte oplossing.
Om te controleren of je de juiste keuze hebt gemaakt kun je het stappenplan doorlopen.
Materiaal basis: Polyamide 6 (PA6) ofwel Nylon 6Materiaal glijvlak: WolviltBevestiging: De buis moet voorzien zijn van een gaatje (6mm) waar de stift van de glijder in valt. Indien het gat in de buis kleiner is probeer dan niet met een hamer de pin alsnog in de buis te slaan, maar gebruik een metaalboor 6 mm om het gat groter te boren.
Bij deze transparante UNI-XL viltglijders werken we met de uitwendige diameter van de buis. Gebruik daarvoor een schuifmaat, een meetlint of een andere meethulp.
Gebruik voor het meten een schuifmaat, een meetlint of een andere meethulp. Let er bij meten met een schuifmaat op dat je de afmeting afleest bij de "0" op de nonius.
Dit product wordt geleverd in de volgende uitwendige buisafmetingen:
Deze glijders zijn flexibel en hebben enige marge in de maatvoering. Daarom zijn de verschillende afmetingen geschikt voor meerdere buisdiameters.
Navulling: Het wolvilt glijvlak van deze glijder is vervangbaar. Het losse wolvilt kun je hier bestellen.
Voor goede en eenvoudige montage is het belangrijk dat je eerst onderstaande tekst goed doorneemt. Je voorkomt daarmee problemen of ergernissen en het bespaart tijd.
Als de gaatjes nog geboord moeten worden:
Indien je niet in staat bent zelf gaatjes aan te brengen, kunt je kiezen voor de UNI-XL Viltglijder zonder pin. (Deze wordt bevestigd met een 3M VHB tape)