ECO-click voor Vitra / Herman Miller aluminium groep stoelen met vervangbaar glijvlak.
Glijder voor de Vitra Eames stoelen met vervangbaar glijvlak. Je kunt deze glijder combineren met een wolvilt glijvlak of een teflon glijvlak. De stoel is daardoor geschikt voor vele ondergronden. Door de afmeting van het glijvlak (27,5 mm) wordt het gewicht van de stoel goed verdeeld over een groot oppervlak, waardoor de kans op beschadiging van de vloer enorm wordt gereduceerd. Door de manier van bevestiging zijn deze glijders uitsluitend geschikt voor de Eames stoelen types: EA 108/124
Opmerking: Omdat wolvilt een natuurproduct is kan de kleur van het vilt onderling verschillen. Het kan daarom wat lichter of donkerder van kleur zijn.
Specificaties
Materiaal basisdeel: Nylon.
Materiaal glijvlak: Wolvilt / teflon
Glijvlak: Vervangbaar.
Bevestiging: Zelfklemmend in buis.
Opmerkingen: Afmeting is inwendige buisdiameter.
Kleur basisdeel: Zwart.
Montage: De stift van dit product is 11,3 mm en kan iets krap zijn bij de EA 108/124. Je kunt de stift eenvoudig wat dunner schuren en vervolgens met een rubberen montagehamer de glijder voorzichtig in de stoelpoot tikken.
Tip: De Eames stoelen EA 108/124 is een prachtige stoel die een goed en stijlvol glijvlak verdient. Bezuinig daarom niet op glijvlakken en gun ook jouw vloer de beste bescherming.
Slijtage: Slijtage aan glijvlakken is sterk afhankelijk van de ondergrond en de belasting. Controlleer de glijvlakken daarom regelmatig en vervang tijdig.