Voer het aantal in en klik op
Label
Dit zelfklevend naaldvilt op rol met een dikte van 5,0 mm is voor vele doeleinden geschikt en toepasbaar op verschillende ondergronden. Als beschermlaag van klein meubilair op kwetsbare ondergronden, als ondergrond voor bijvoorbeeld geluidsboxen om trilling op de ondergrond te voorkomen, als aanslag van scharnierende voorwerpen zoals bijvoorbeeld deuren, laden of luiken. Ook onder woonaccessoires is dit naaldvilt goed toepasbaar. Het vilt is gemaakt van soepel materiaal en is met een schaar heel eenvoudig in elke maat of vorm te knippen. De zelfklevende lijmlaag heeft een goede hechting op verschillende vlakke ondergronden.
Het vilt is ook leverbaar in 2,0 mm dik.
Let op: Wanneer je eetkamerstoelen met een vierkant buisframe wilt voorzien van dit plakvilt, zorg dan dat het vilt onder de gehele buis wordt bevestigd. Op die manier krijg je een zeer goede hechting en groot glijvlak. Voor alle andere eetkamerstoelen raden we een variant aan die kan worden vastgeschroefd.
De prijs van het vilt is de prijs per stekkende meter. Als je meerdere meters bestelt, krijg je die zo veel mogelijk in aaneengesloten lengtes geleverd. Voorbeeld: Wanneer je 3 meter bestelt, ontvang je 1 x 3 meter (dus niet 3 x 1 meter).
LET OP: Wij raden aan om de ondergrond licht op te schuren, het plakvilt blijft op deze manier veel beter zitten. Zorg ook dat de ondergrond stof en vetvrij is. Het schutvel dat op de lijmlaag zit dien je vooral langzaam en voorzichtig te verwijderen. Het is dan probleemloos weg te nemen. Wanneer je het snel doet, kan het schutvel scheuren.
Materiaal: Naaldvilt met zelfklevende rugBevestiging: ZelfklevendKleur: Zwart
Het zelfklevend plakvilt zwart op rol is leverbaar in onderstaande breedtes:
Voor goede en eenvoudige montage is het belangrijk dat je eerst onderstaande tekst goed doorneemt. Je voorkomt daarmee problemen of ergernissen en het bespaart je tijd.