Inloggen
Plakvilt op rol zelfklevend 3,5 mm bruin
- Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
- Klantbeoordeling 4.9/5 uit 15.000+ beoordelingen
- Veilig winkelen met ons Thuiswinkel Waarborg
- Na ontvangst achteraf betalen met Klarna
- Retourtermijn van 30 dagen
Zelfklevend plakvilt bruin op rol 3,5 mm dik
Zelfklevend plakvilt op rol(bruin). Toepasbaar op veel verschillende gladde ondergronden. Het plakvilt op rol is ideaal voor bijvoorbeeld schommelstoelen of kniestoelen en vele andere toepassingen. De viltlaag beschermt uw vloer tegen krassen en slijtplekken. U knipt het vilt eenvoudig met een schaar in de juiste lengte en bevestigt het eenvoudig door middel van de sterke zelfklevende laag. Het Synthetisch vilt heeft een dikte van 3,5 mm en is samengesteld uit een niet-geweven vezel, geïmpregneerd met synthetische harsen in water om het compact en slijtvast te maken en duurzaam. De vilt-dikte bedraagt 700-800 gram/m².
De prijs van het vilt is de prijs per stekkende meter. Wanneer u meerdere meters bestelt, krijgt u die zo veel mogelijk in aaneengesloten lengtes geleverd. Voorbeeld: Wanneer u 3 meter bestelt, ontvangt u 1 x 3 meter (dus niet 3 x 1 meter).
Maatvoering
Het zelfklevend plakvilt bruin 3,5 mm op rol is leverbaar in onderstaande breedtes:
- 10 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 15 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 20 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 25 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 30 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 40 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 50 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 60 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 70 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 80 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 90 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
- 100 mm x 3,5 mm (Breedte x dikte)
Materiaal: Synthetisch plakvilt met zelfklevende rug.
Materiaaldikte: 3,5 mm
Vilt-dichtheid: 700-800 gram/m²
Bevestiging: Zelfklevend
Montage: Zorg ervoor dat de ondergrond stof en vetvrij is voor u het vilt plakt. Het is aan te raden om de ondergrond licht op te schuren, het plakvilt blijft op deze manier veel beter zitten. Ontvetten kan het beste met Isopropyl-alcohol (geen wasbenzine of terpentine, want dit laat residu achter!) Het schutvel dat op de lijmlaag zit dient u vooral langzaam en voorzichtig te verwijderen. Het is dan probleemloos weg te nemen. Wanneer u het snel doet, kan het schutvel scheuren.
Levensduur: Eventuele slijtage van het vilt is afhankelijk van de omstandigheden zoals het oppervlak, vervuiling en de belasting.